24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parma

Etiketim: Parma

Parma kalon në epërsi kundër Milanit

0
Parma ka kaluar në epërsi kundër Milanit, në një ndeshje të Serie A që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Jasmin Kurtic shënoi për 1:0...

Milan – Parma, formacionet zyrtare

0
Milani do të luajë në shtëpi ndaj Parmas në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 33-të të ligës italiane. Ndeshja do të fillojë në orën...

Parma konfirmon një rast me COVID-19 në skuadër

0
Një rast me koronavirus është konfirmuar te Parma. Skuadra e Serie A, ka konfirmuar se kanë një anëtar të infektuar me COVID-19, por nuk bëhet...

Një rast me koronavirus te Parma

0
Një rast me koronavirus është konfirmuar te Parma. Skuadra e Serie A, ka konfirmuar se kanë një anëtar të infektuar me COVID-19, por nuk bëhet...

Mbyllet pjesa e parë Parma – Inter, vendasit në epërsi

0
Është mbyllur para pak çastesh pjesa e parë e duelit të mbrëmjes në Serie A. Parma është duke avansuar minimalisht ndaj Interit me rezultat 1-0,...

Formacionet zyrtare: Parma – Inter

0
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Parma – Inter. Pavarësisht pretendentimeve në fillim, Zikaltërit duken larg luftës për titull andaj kërkojnë të sigurojnë plasmanin në...

Asprilla kujton kohën te Parma: Në grumbullim me 5-6 femra. Një...

0
Kurrë banal dhe gjithmonë argëtues me sjelljet dhe mënyrat e tij. Tino Asprilla ka befasuar të gjithë përsëri. Këtë herë e ka bërë duke...

Parma është skuadra e radhës që konfirmon rikthimin në stërvitje –...

0
Parma është skuadra e radhës që ka konfirmuar rikthimin në stërvitje. Në Itali numërohet edhe skuadra e katërt që ka konifrmuar rikthimin në qendrën stërvitore,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS