24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parku Arkeologjik Apollonia

Etiketim: Parku Arkeologjik Apollonia

Hapet rruga e re për në Parkun Arkeologjik të Apolonisë, një...

0
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë u shpreh sot se kanë përfunduar punimet për rrugën e re që lidhë bypass-in e Fierit me Parkun Arkeologjik...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS