21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Parkime

Etiketim: parkime

Superaksioni i policise rrugore, 15 mije gjoba per parkime te gabuara...

0
Policia e Kosovës ka ndërmarrë sot një aksion për lirimin e trotuareve nga veturat e parkuara dhe konfirmojnë se janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS