33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parizien

Etiketim: Parizien

Parizienët e bënë fakt të kryer rinovimin, nëna e Mbappe ua...

0
Fayza Lamary, nëna e Kylian Mbappé, foli ekskluzivisht për "MARCA" dhe për herë të parë për një media spanjolle, ku siguroi se djali i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS