23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paris Hilton

Etiketim: Paris Hilton

Rrëfeu abuzimet në shkollë, Paris Hilton lobon për ndryshim

Rrëfeu abuzimet në shkollë, Paris Hilton lobon për ndryshim

0
Në vitin 2020 ylli televiziv, Paris Hilton, akuzoi shkollën e saj për abuzim dhe sjellje të pahijshme ndaj saj.Që atëherë, ajo ka bërë gjithçka...
Pas martesës, Paris Hilton thotë se është e gatshme të bëhet nënë dhe do të dëshironte të kishte …

Pas martesës, Paris Hilton thotë se është e gatshme të bëhet...

0
Paris Hilton mezi pret të bëhet nënë me bashkëshortin Carter Reum."Më pëlqen të jem e martuar", tha ajo e entuziazmuar në një episod të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS