23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parin

Etiketim: parin

Edon Zhegrova takohet me të parin e KOK-ut, Besim Hasanin

0
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, ka pritur në zyren e tij futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, i cili shoqërohej...

Kë do të ndihmonit të parin? Përgjigjja jote tregon shumë për...

0
Ja një test fare i thjeshtë që edhe ju mund ta provoni tani! Hidhini në sy katër imazheve...kë do të ndihmonit të parin? Varësisht...

Ambasadori britanik: Zgjedhorja kërkesë e ODIHR-it, sot është dita për ta...

0
TIRANË-“ Sot është dita për ta vënë popullin e Shqipërisë të parin dhe për të gjetur dakordësinë e nevojshme për të çuar vendin përpara.”...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS