31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parimeve

Etiketim: parimeve

“Koalicioni opozitar është fitues de fakto”/ Listat e hapura, Vasili: Rama...

0
Gjatë konferencës së përbashkët mes tre përfaqësuesve të opozitës në Këshillin Politik, Gazment Bardhi, Oerd Bykykbashi dhe Petrit Vasili, ky i fundit u shpreh...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS