33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parim

Etiketim: parim

Qeveria shqiptare miraton në parim protokollet e aderimit në NATO të...

0
Në mbledhjen e sotme, Këshilli i Ministrave të Shqipërisë miratoi në parim protokollet e aderimit në NATO për Finlandën dhe Suedinë.Kështu deklaroi ministrja e...

Miratohen në parim ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ Reagon Rama: U votua...

0
Është votuar nga shumica drafti i dakordësuar në 5 qershor me opozitën jashtëparalamentare. Burimi: top-channel.tv

Arrihet marrëveshja në parim: Kouassi do të jetë i Bayernit

0
Bayern Munich e ka fituar garën për transferimin e mbrojtësit Tanguy Kouassi, që do të largohet nga Paris Saint-Germain si lojtar i lirë, raporton...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS