37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Parietti

Etiketim: Parietti

Vidhet vila e Alba Parietti-t. Prezantuesja: Ikën kujtime të rëndësishme të...

0
Prezantuesja e njohur Alba Parietti thotë se ka vënë re zhdukjen e veshjeve dhe aksesorëve të shtrenjtë, por zgjedh të mos bëjë denoncim Është një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS