31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parfumet

Etiketim: parfumet

​A guxojmë t’i ruajmë parfumet në banjë

0
Një studim i kohëve të fundit tregoi se 45 për qind e njerëzve mbajnë parfume ose losione pas rrobave në dhomë gjumi, 39 për...

Këta janë parfumet më të preferuar të vajzave në gjithë botën...

0
Kush nuk i adhuron parfumet? Një aromë e mirë është diçka që kënaq këdo, prandaj kur bëhet fjalë për parfumin ia vlen të investojmë....

Top 10 parfumet për meshkuj dhe pse është e rëndësishme të...

0
Industria e parfumit është mbi 50 miliardë dollarë, duke treguar se aroma e mirë kushton. Ekspertët kanë eksploruar shkencën prapa aromës, duke përfshirë se si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS