37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Parespekuesh

Etiketim: parespekuesh

Trump kritikon ashpër Harryn dhe Meghan Markle: Të parespekueshëm, Mbretëresha duhet t’jua heqë m…

Trump kritikon ashpër Harryn dhe Meghan Markle: Të parespekueshëm, Mbretëresha duhet...

0
Donald Trump ka kritikuar zgjedhjen 'e tmerrshme' të Princit Harry për të mos qenë prezent në ceremoninë përkujtimore të gjyshit të tij, Princit Philip,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS