32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pardje

Etiketim: pardje

Udhëtimi në Francë dhe “Zgjedhorja”/ Reagon Rama: Jam në Shqipëri qysh...

0
Kryeministri Edi Rama ka bërë një reagim në twitter për akuzat e opozitës për udhëtimin e tij në Francë dhe për reformën zgjedhore. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS