29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parcel

Etiketim: parcel

Kamera dhe granata në parcelën me kanabis, kapet një person në...

0
Një person ka rënë në prangat e policisë, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, pasi kishin instaluar kamera dhe granata gati për shpërthim,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS