21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Parashkollimi

Etiketim: parashkollimi

4 arsye pse parashkollimi është i mirë për fëmijën tuaj

0
Fëmijët fitojnë shumë kur shkojnë në parashkollor, sepse ata ju ekspozohen numrave, letrave dhe formave. Por, më e rëndësishmja, ata zhvillojnë aftësi sociale dhe emocionale...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS