24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parashikuesh

Etiketim: parashikuesh

Nevojitet mjedis i parashikueshëm për biznese

0
Prishtinë, 5 prill 2022 - Për të diskutuar për interpretimet e ligjeve tatimore dhe kontesteve ligjore, unifikimin e Ligjit për Tatim në të Ardhurat Personale...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS