21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Paraqitje

Etiketim: paraqitje

Dafina Zeqiri dhe Kida publikojnë këngën e re “Luje belin”, vijnë me paraqitje provokuese në vide…

Dafina Zeqiri dhe Kida publikojnë këngën e re “Luje belin”, vijnë...

0
Dy artistet e njohura shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Kida, kanë prezantuar në mesnatë (e enjte) projektin e ri muzikor."Luje belin" mban titullin kënga e...
Nora Istrefi tregon linjat e përsosura të trupit në paraqitje atraktive me bikini

Nora Istrefi tregon linjat e përsosura të trupit në paraqitje atraktive...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora istrefi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme...
Enca befason me një tjetër paraqitje provokuese, teksa vë në fokus gjoksin

Enca befason me një tjetër paraqitje provokuese, teksa vë në fokus...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, po vazhdon të jetë një personazh shumë i diskutuar për paraqitjet që bën në rrjete sociale.Ajo kësaj radhe...
Ronela Hajati vjen me paraqitje atraktive e veshur në të kuqe

Ronela Hajati vjen me paraqitje atraktive e veshur në të kuqe

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka vazhduar aktivitetet pas pjesëmarrjes në Eurovision.Artistja tashmë ka nisur punën për projekte muzikore, ndërsa nuk ka lënë...
Era Istrefi me paraqitje të mrekullueshme në këngën e re “TKRKT”

Era Istrefi me paraqitje të mrekullueshme në këngën e re “TKRKT”

0
Një muaj pas suksesit të jashtëzakonshëm me "Bebe", Era Istrefi ka prezantuar këngën e radhës.Ajo ditën e sotme (e shtunë) ka publikuar projektin e...
Arta Elezaj vjen me paraqitje atraktive para pasqyrës – vë në pah linjat trupore në veshje sportive

Arta Elezaj vjen me paraqitje atraktive para pasqyrës – vë në...

0
Modelja e njohur, Arta Elezaj arrin që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjes përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale.Edhe në një...
Arta Elezaj duket atraktive teksa thekson linjat në një paraqitje të radhës në Instagram

Arta Elezaj duket atraktive teksa thekson linjat në një paraqitje të...

0
Modelja e njohur, Arta Elezaj komentohet vazhdimisht për secilën paraqitje që bën në rrjetet sociale.Duke numëruar më shumë se 200 mijë ndjekës në llogarinë...
Arta Nitaj rikthehet me paraqitje atraktive në rrjete sociale duke vënë në pah linjat trupore

Arta Nitaj rikthehet me paraqitje atraktive në rrjete sociale duke vënë...

0
Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, është rikthyer në qendër të vëmendjes me paraqitjen e radhës që ka bërë në rrjete sociale.Bukuroshja, e...
Dua Lipa duket e thjeshtë në paraqitje ndërsa shihet e vetme në Londër

Dua Lipa duket e thjeshtë në paraqitje ndërsa shihet e vetme...

0
Ajo ka pushtuar globin me turneun e saj të vonuar botëror, "Future Nostalgia".Dhe Dua Lipa zgjodhi një veshje më të thjeshtë të premten teksa...
Paraqitje të tmerrshme: Veshjet më të këqija në “Grammy Awards 2022”

Paraqitje të tmerrshme: Veshjet më të këqija në “Grammy Awards 2022”

0
Çmimet Grammy njihen për zgjedhjet frymëzuese të modës, por disa të famshëm e humbën plotësisht ndjenjën e tyre të modës të dielën ndërsa festonin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS