27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paraqitet

Etiketim: paraqitet

“Ky fëmijë është i yti”, një grua paraqitet në gjykatë –...

0
Një incident ka ndodhur së fundmi ndërsa gjyqi mes ish çiftit të famshëm, Amber Heard dhe Johnny Depp po vijon.Një grua është paraqitur në...
Kida paraqitet në fotografinë e fundit me veshje dhe stoli në vlerë mbi 86 mijë euro

Kida paraqitet në fotografinë e fundit me veshje dhe stoli në...

0
Këngëtarja Kida është shumë e pëlqyer për muzikën dhe stilin e saj.Ajo kujdeset që në çdo paraqitje të saj të duket bukur dhe për...

Kthjellime dhe rritje temperaturash, si paraqitet moti këtë të diel

0
Do të jetë në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike Shqipëria duke bërë që moti të jetë i  kthjellët me vranësira të lehta e...
Adriana Matoshi paraqitet me veshje interesante në seancën e Kuvendit të Kosovës

Adriana Matoshi paraqitet me veshje interesante në seancën e Kuvendit të...

0
Aktorja dhe deputetja në radhët e Vetëvendosje, Adriana Matoshi sot (e martë) ishte e pranishme në seancën e Kuvendit të Kosovës.Gjatë paraqitjes në seancë,...
Enca ndryshon pamjen – paraqitet me stil të ri të flokëve

Enca ndryshon pamjen – paraqitet me stil të ri të flokëve

0
Këngëtarja e njohur, Enca Haxhiu ndonëse ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri televiziv, ajo mbetet mjaft e komentuar.Prej kohës, këngëtarja...
Camila Cabello paraqitet me veshje të njëjtë që u shfaq Era Istrefi në klipin e ri “Bebe”

Camila Cabello paraqitet me veshje të njëjtë që u shfaq Era...

0
Këngëtaret shqiptare janë në hap me trendët e reja të veshjeve, madje ato jo rrallë herë janë parë me veshjet që më pas i...
Kida shfaqet atraktive në fotosesion e ri, paraqitet unike dhe me shumë stil

Kida shfaqet atraktive në fotosesion e ri, paraqitet unike dhe me...

0
Një prej këngëtareve më të dashura dhe më të suksesshme shqiptare është padyshim Kida.Prej vitesh këngëtarja simpatike ka sjellë hite, ndërsa mbetet aktive me...
Këngëtari Olly Alexander paraqitet me veshje ekstravagante në ‘Critics Choice Awards 2022’

Këngëtari Olly Alexander paraqitet me veshje ekstravagante në ‘Critics Choice Awards...

0
Ai di se si të tërheqë vëmendjen.Dhe Olly Alexander me siguri bëri që të gjithë sytë të ktheheshin nga ai kur u shfaq me...
Tayna paraqitet joshëse nga Italia, provokon me linjat në veshjen me shumë stil

Tayna paraqitet joshëse nga Italia, provokon me linjat në veshjen me...

0
Reperja e njohur, Tayna është një prej femrave më të përfolura në estradë.Doruntina Shala (emri i plotë) edhe gjatë kësaj kohe ka qenë mjaft...

Tabaku: Agaçi të paraqitet me procesverbalet e 3 mbledhjeve të Këshillit...

0
Kryetarja e Komisionit Hetimor për Inceneratorët, Jorida Tabaku, i kërkoi sekretarit të Përgjithshëm të Kryeministrisë, Engjell Agaçi, që gjatë dëshmisë të sjellë edhe procesverbalet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS