33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paraqiten

Etiketim: paraqiten

Pesë gra paraqiten me shenja helmimi në spital në Durrës

0
Pesë gra që punonin në një komani në autostradën Tiranë-Durrës dyshohet se janë helmuar në ambientet e punës, duke përfunduar në spital e Durrësit,...
Daniel Radcliffe dhe e dashura Erin Drake paraqiten së bashku në tapetin e kuq për herë të parë p…

Daniel Radcliffe dhe e dashura Erin Drake paraqiten së bashku në...

0
Daniel Radcliffe bëri paraqitjen e parë në tapetin e kuq me të dashurën e tij, Erin Darke, pas gati tetë vitesh të hënën mbrëma...

Kontrollet për Covid në plazhe/ Plazhistët me kollë e temperaturë paraqiten...

0
Kjo është një nga periudhat më të bukura të vitit, por padyshim duke treguar kujdes nga Covid-19. Çfarë ndodh në rast se një pushues ndjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS