21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Paraqisni

Etiketim: paraqisni

Meta: I kam thënë opozitës, mos paraqisni listë dëshirash! Jini të...

0
Presidenti Ilir Meta ka zbuluar mesazhet që ka dhënë dhe ka për opozitën në një kohë që topi tashmë është fushën e tyre. ...

Meta: I kam thënë opozitës, mos paraqisni listë dëshirash! Duan t’ju...

0
Presidenti Ilir meta ka zbuluar mesazhet që ka dhënë dhe ka për opozitën në një kohë që topi tashmë është fushën e tyre. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS