31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paraqet

Etiketim: paraqet

​Rama në OKB: Lufta e Rusisë në Ukrainë paraqet kërcënim për...

0
Kryeministri Edi Rama ka mbajtur sot fjalim në selinë e Organizatës së Kombeve të Bashkuara në Nju-Jork, pasi Shqipëria mori për herë të parë...
Drake kërkon mbrojtje për veten dhe familjen, paraqet një urdhër ndalimi ndaj një 29-vjeçare e ci…

Drake kërkon mbrojtje për veten dhe familjen, paraqet një urdhër ndalimi...

0
Ekipi ligjor i Drake ka paraqitur një urdhër ndalimi të përkohshëm kundër një sulmueseje të dyshuar, për të cilin ai thotë se e ka...

BMW paraqet SUV-in elektrik iX3

0
Kompania e ka paraqitur iX3 plotësisht elektrik.BMW zyrtarisht lëshoi ​​SUV iX3 të enjten. Makina plotësisht elektrike thuhet se ka një gamë deri në 460 kilometra,...

Kthimi i befasishëm, HTC paraqet dy telefona celularë të rinj

0
Prodhuesi tajvanez është rikthyer me një telefon 5G dhe një telefon me rreze të mesme. HTC dikur ishte forca lëvizëse në tregun e atëhershëm në...

A paraqet rrezik për shëndetin agjërimi gjatë pandemisë?

0
Gjatë muajit të Ramazanit, besimtarët myslimanë nuk hanë dhe nuk pinë nga lindja e Diellit deri në perëndim të tij. Familjet dhe miqtë shpesh mblidhen...

ISIS ende paraqet kërcënim për Sirinë

0
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, u bëri thirrje anëtarëve të koalicionit që luftojnë grupin militant ekstremist Shteti Islamik (IS), që të kthejnë në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS