21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Paraprake

Etiketim: paraprake

Mediat amerikane: Eliot Engel humbet zgjedhjet paraprake

0
Demokrati liberal Jamaal Bowman ka mundur ligjvënësin prej 16 mandatesh të Kongresit amerikan Eliot Engel në garën për një vend në Capitol Hill për...

“Eliot Engel humbet zgjedhjet paraprake”

0
Demokrati liberal Jamaal Bowman ka mundur ligjvënësin prej 16 mandatesh të Kongresit amerikan Eliot Engel në garën për një vend në Capitol Hill për...

GJKKO shtyn për në nëntor seancën paraprake për ish-kryeprokurorin, Adriatik Llalla

0
TIRANË– Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ose e njohur ndryshe si GJKKO ka vendosur që të shtyjë për në nëntor...

Zgjedhje paraprake të rëndësishme në tre shtete amerikane

0
Votuesit në tre shtete amerikane të martën vendosin fituesin në zgjedhjet e rëndësishme paraprake për të përcaktuar kandidatët për senat dhe anëtarë të...

Zgjedhjet/ KQZ publikon përqindjen e pjesëmarrësve, partitë kryesore shpallin fitoren paraprake...

0
Shefi i shtabit zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, në një konferencë për media në zyrat qendrore të partisë ku aderon, ka shpallur fitoren pr...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS