32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parandjej

Etiketim: parandjej

“E parandjej…”! Fjala standard kur vërtetohet diçka, po a ekzistojnë vërtet...

0
Shumë njerëz e lidhin një episod të caktuar në jetë me atë që e quajnë parandjenjë. Universiteti Northwestern dhe ai i Kalifornisë kanë studiuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS