29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parandalojn

Etiketim: parandalojn

Qiqrat, bishtajoret që parandalojnë diabetin, obezitetin dhe përfitimet e shumta shëndetsore

0
Qiqrat janë një burim i mirë i proteinave, folateve, fibrave, hekurit dhe fosforit. Disa hulumtime sugjerojnë se përfshirja e tyre në regjimin ushqimor mund...

Hulumtimet e fundit mund të parandalojn kancerin në zorrën e trashë

0
Kanceri i zorrës së trashë, Crohn dhe sëmundjet e tjera të zorrëve mund të trajtohen më mirë, ose madje të parandalohen, falë një lidhjeje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS