21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Parandalohet

Etiketim: parandalohet

Qëllon me armë në oborrin e fqinjit, parandalohet konflikti në Tiranë,...

0
Një 43-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi kërcënoi fqinjin e tij me armë.43-vjeçari B.M., gjatë një konflikti për motive të...

​Humbet një tjetër ditë mësimi, njohësi i arsimit: Të parandalohet greva...

0
Nxënësit sot humbën një ditë mësimi. Thirrjes së SBASHK-ut për të mos mbajtur mësim dhe mësimdhënësit t'i bashkohen protestës iu përgjigjen shumica e institucioneve...

​Parandalohet dy raste të kontrabandës me mallra dhe emigrantë nga Maqedonia...

0
Policia Kufitare në dy pikë kalime kufitare me Maqedoninë e Veriut, kanë ndaluar një kamion me mallë të kontrabanduar, si dhe katër shtetas sirianë,...

A mund të parandalohet diabeti nga konsumi i sardeleve?

0
Yndyrnat e shëndetshme dhe diabeti kanë një lidhje pozitive domethënëse pasi rregullojnë qarkullimin e mirë të gjakut dhe largojnë inflamacionin në organizëm. E një...

Parandalohet kimi në familje në Durrës, arrestohet 42-vjeçari

0
Policia e Shtetit në Shqipëri ka njoftuar sot arrestimin në flagrancë të shtetasit F.Sh., 42 vjeç, banues në Durrës, që ushtronte dhunë të vazhdueshme...

Parandalohet një rast për kultivimin e bimëve narkotike në Elbasan, arrestohet...

0
Policia e Shtetit ka shpërndarë sot pamjet e përmbylljes së një operacioni në Elbasan për parandalimin dhe goditjen e kultivimit të bimëve narkotike.Sipas njoftimit...

Devoll, parandalohet konflikti fizik, prangoset 28-vjeçari

0
Parandalohet nga policia përshkallëzimi i mëtejshëm të një konflikti në Devoll. Arrestohet në flagrancë 28-vjeçari i cili theu masën e sigurisë dhe u konfliktua me...

Epidemiologu tregon cila është mënyra e vetme si mund të parandalohet...

0
Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka treguar sesi mund të parandalohet përhapja e infeksionit në spitale, ndërsa e konsideroi si shqetësuese faktin se në rikthimin e...

Turqi/ Parandalohet një sulm i ISIS-it gjatë festës së Republikës –...

0
Policia turke e antiterrorit ka parandaluar një atentat të konsideruar si një “sulm sensacional” të ISIS-it gjatë festës që përkujtonte...

Tri familje perleshen per pronen, parandalohet konflikti ne Kukes – Lajmi...

0
Policia tha se ndërhyrja në kohë në Kukës ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti për motive pronësie ndërmjet tre familjeve. Tre persona janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS