27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parandalim

Etiketim: parandalim

Zemra e zmadhuar, shkaqet, simptomat dhe mënyrat për parandalim

0
Një zemër e zmadhuar (kardiomegalia) nuk është një sëmundje, por më tepër një shenjë e një gjendjeje tjetër.Termi "kardiomegali" i referohet një zemre të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS