23.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paramendim

Etiketim: paramendim

Nga vrasja me paramendim deri te vjedhja me dhunë/ Për çfarë...

0
Mbi Nuredin Dumanin rëndojnë 17 akuza. Në cilësinë e bashkëpunëtorit të drejtësisë, Dumani ka treguar detaje mbi mënyrën sesi i ka realizuar këto vepra...

Vrasje me paramendim dhe trafikim dorge, kush janë 4 “të fortët”...

0
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar formularët për deklarimin e burimeve të pasurisë katër të dënuarve në Korçë e Kavajë. Sipas burimeve thuhet...

Vrasje me paramendim dhe trafikim i narkotikëve, kush janë 4 “të...

0
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar formularët për deklarimin e burimeve të pasurisë katër të dënuarve në Korçë e Kavajë. Sipas burimeve thuhet...

Baçe: Prishja e teatrit vrasje me paramendim, Rama dhe Veliaj shkatërruesit...

0
Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kërkuar rindërtimin e Teatrit Kombëtar aty ku ishte dhe si ishte. Pas auditimit të të gjithë dokumentacioneve, vihet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS