24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paralimpike

Etiketim: Paralimpike

Mbahen kuvendet e federatave të sporteve paralimpike

0
Janë mbajtur kuvendet e federatave të sporteve paralimpike në Kosovë, ku janë zgjedhur edhe udhëheqësit për sportet përkatëse.Në sportin e parapingpongut kryetar i Federatës është...

Rusia dhe Bjellorusia përjashtohen nga lojërat Paralimpike të 2022-ës

0
Atletët nga Rusia dhe Bjellorusia nuk do të lejohen të garojnë në Lojërat Paralimpike Dimërore, ka konfirmuar Komiteti Ndërkombëtar Paralimpik (IPC).Në një deklaratë, komiteti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS