28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paralajmëruara

Etiketim: paralajmëruara

Ngjarjet dhe aktivitetet e paralajmëruara për sot, takime liderësh e diskutim...

0
Për sot janë paralajmëruar gjashtë ngjarje dhe aktivitete të cilat do të zhvillohen gjatë ditës në Kosovë. Më kryesoret janë takimi i presidentit Hashim...

Ngjarjet e paralajmëruara për sot në Kosovë

0
Për sot janë paralajmëruar 7 ngjarje të cilat do të zhvillohen gjatë ditës në Kosovë. Vazhdimi i seancës për raportim të Kryeministrit dhe debat parlamentar...

Ngjarjet e paralajmëruara të ndodhin sot në Kosovë

0
Organizata SIT prezanton statistikat e rasteve të raportimit të dhunës në Kosovë gjatë pandemisë COVID-19.(Sheshi “Zahir Pajaziti”, Prishtinë, ora 09:00). Aksion simbolik – Drejtësi për...

Të gjitha ngjarjet e paralajmëruara për sot në Kosovë

0
Për sot janë paralajmëruar 9 ngjarje të cilat do të zhvillohen gjatë ditës në Kosovë. Mbahet ceremonia e përurimit të ujësjellësit në fshatin Bukosh të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS