24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paralajmëruar

Etiketim: paralajmëruar

Partey ka paralajmëruar Arsenalin

0
Babai i mesfushorit të Atletico Madrid, Thomas Partey ka paralajmëruar Arsenalin së ata do të përballen me konkurrencë të fortë nëse duan ta blejnë...

“Jemi të gjithë të paralajmëruar…”/ Këshilli i Integrimit, Meta: Ende në...

0
I pranishëm në Këshillin Kombëtar të Integrimit, presidenti i Republikës, Ilir Meta u shpreh se “jemi të gjithë të paralajmëruar nga metodologjia e re...

Kodi Zgjedhor nis “betejën” në parlament, opozita e re ka paralajmëruar...

0
Beteja për ndryshimet në Kodin Zgjedhor, do të rinisë tashmë në Kuvend. Këshilli politik, pas kompromisit mes PS dhe opozitës jashtë parlamentare, i ka dorëzuar...

Kodi Zgjedhor nis “betejën” në parlament, opozita e re ka paralajmëruar...

0
Beteja për ndryshimet në Kodin Zgjedhor, do të rinisë tashmë në Kuvend. Këshilli politik, pas kompromisit mes PS dhe opozitës jashtë parlamentare, i ka dorëzuar...

Belletti flet për kohën kur Messi shkoi të stërvitej me skuadrën...

0
Juliano Belletti ka zbuluar disa detaje interesante nga koha kur Messi depërtoi në skuadrën e parë. Lionel Messi ishte gjithmonë një nga lojtarët që vëzhgohej...

Zbulohet arsyeja pse Greta Koçi nuk lansoj sot këngën e paralajmëruar

0
Greta Koçi kishte njoftuar se sot publikohet projekti i ri. Greta ka ditë që po paralajmëron këngën e saj të re të cilën kishte planifikuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS