18.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Paralajmëroi

Etiketim: paralajmëroi

Hoxha paralajmëroi dëshminë e Dumanit për Metën/ SPAK ‘hidhet në sulm’,...

0
Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit ka nisur gjuetinë ndaj medias dhe gazetarëve. Në një publikim të fundit, SPAK njofton se ka marrë vendimin për...

Sizmiologu grek paralajmëroi muaj më parë termetin apokaliptik në Ballkan –...

0
Nje sizmiolog grek duket se ka paralajmeruar termetin e rende qe ndodhi diten e sotme ne Tirane dhe Durres. Ai madje eshte cituar nga...

Meta paralajmëroi tërmetin, reagon pas shkatërrimeve: Keq që askush s`ma vuri...

0
Edhe pse disa jave me pare prrsidenti i republikes Ilir Meta dha alarmin per nje termet te forte qe do godiste Shqiperine, duket se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS