24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parakusht

Etiketim: parakusht

Gjiknuri: U ra dakord me kërkesat parakusht por dolën me kërkesa...

0
Bashkëkryetari socialist Damian Gjiknuri deklaroi se opozita ka nxjerrë kërkesa të tjera “Nuk mundet që pasi biem dakord në disa kërkesa që janë parakusht dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS