33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parakalimi

Etiketim: parakalimi

Aksident i rëndë në rrugën Thumanë – Fushë-Krujë, parakalimi i gabuar...

0
Një person ka humbur jetën, ndërsa 2 të tjerë janë plagosur në një aksident të ndodhur në rrugën Thumanë - Fushë-Krujë.I vdekur ka mbetur...

Parakalimi i gabuar shkakton aksidentin e 3-fishtë në Patok

0
Një aksident i 3-fishtë ka ndodhur pak minuta më parë në Patok. Një automjet ka parakaluar gabim një mjet tjetër duke shkaktuar aksidentin dhe...

Aksident ne aksin Elbasan-Librazhd, parakalimi i gabuar per pak iu mori...

0
Një tjetër aksident rrugor është shënuar këtë mbrëmje, këtë radhë në aksin Elbasan-Librazhd. Një automjet, gjatë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS