24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parakalimet

Etiketim: Parakalimet

Parakalimet e gabuara, policia: Pas manovrës kaloni në anën e djathë,...

0
Ndër shkaqet kryesore të aksidenteve rrugore, kryesisht janë parakalimet e gabuara.Policia rikujton shoferët që pas manovrës së parakalimit, duhet të zhvendosen dhe të qarkullojnë...

Parakalimet e gabuara, policia gjobit 156 drejtues mjetesh – Lajmi i...

0
156 drejtues mjetesh janë gjobitur nga policia, pasi janë konstatuar në shkelje në timon. Ka qenë Policia e Shtetit që përmes një mesazhi në ‘Facebook’...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS