23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parajsa

Etiketim: parajsa

“Parajsa ime”, Miriam Cani ndihet e plotësuar pranë dy fëmijëve të...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani dhe bashkëshorti i saj Alban Skënderaj, janë një ndër çiftet më të dashura për publikun. Nga dashuria e tyre...

“Na sheh nga Parajsa?” Vdiq në Wuhan, vjen në jetë djali...

0
“Na sheh nga Parajsa? Dhurata e fundit që më bëre, erdhi në jetë sot”! Bashkëshortja e mjekut hero, i pari që paralajmëroi për koronavirusin...

Reuters: Shqipëria, dikur parajsa e kanabisit, bëhet gati ta legalizojë për...

0
Iniciativa e qeverisë për legalizimin e kultivimit të kanabist për përdorim mjekësor ka tërhequr vëmendjen e medias ndërkombëtare Reuters, e cila i ka kushtuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS