21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Paragjykimeve

Etiketim: paragjykimeve

Presidenti Trump bën thirrje për luftë kundër racizmit dhe paragjykimeve

0
Pas javësh me trazira civile në Shtetet e Bashkuara, Presidenti Donald Trump po premton se administrata e tij do të ndërmarrë përpjekje intensive për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS