32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paragjykim

Etiketim: paragjykim

Shënim/ Drejtësia jonë e re nuk mund të ndërtohet mbi mendësinë...

0
Nga Edona Llukaçaj Rikonfirmimi në detyrë i prokurores Elizabeta Imeraj, drejtuese e Prokurorisë së Tiranës, nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK), vitin e kaluar,...

Pse duhet të flesh çdo natë me një hudhër poshtë jastëkut;...

0
Hudhra është një perime shumë e zakonshme në shumë kuzhina dhe përdoret në të gjithë botën. Por, a e dini se disa njerëz e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS