24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paradoksin

Etiketim: Paradoksin

Ku ndodhen alienët: Një përgjigje e re për Paradoksin Fermi

0
A janë ata mes nesh? A jetojnë në ndonjë galaktikë të largët, dhe kanë qenë tashmë në Tokëpër të na vizituar? Mjerisht, ne nuk kemi aktualisht asnjë përgjigje. Nuk ka asnjë provë që Universi është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS