28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paradoks

Etiketim: Paradoks

FOTO/ Paradoks në SHBA nga COVID-19! Disa plazhe boshatisen, të tjerat...

0
Shtetet e Bashkuara kapërcyen 2.5 milion raste të koronavirusit, dhe vdekjet janë mbi 125.000. Por ndonëse Florida po rikthen masat izoluese, duke dëshmuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS