23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paradites

Etiketim: paradites

Mot i nxehtë gjatë paradites, por pasditja sjell surpriza, si do...

0
Orët e paradites vijojnë në ndikimin e motit të kthjellët dhe të nxehtë në të gjithë vendin por duke ju afruar pasdites priten grumbullim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS