28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paradhenie

Etiketim: Paradhenie

“Indrit Dokle nuk po duket”, si e ndiqnin Dumani dhe ‘ushtari’...

0
Pasi kaloi provën e parë, atë të vrasjes së një gruaje, duket se për Nuredin Dumanin nuk do të mungonin ofertat nga porositësit e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS