27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paradën

Etiketim: paradën

250 luftanije do të marrin pjesë në paradën detare të Rusisë

0
Më shumë se 250 luftanije, 80 avionë, 100 mjete të tjera ushtarake dhe rreth 15,000 ushtarakë do të marrin pjesë në paradën detare të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS