33.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Paraburgimit

Etiketim: paraburgimit

Qelitë e reja të paraburgimit/ Tiranë, do mbahen të gjithë të...

0
Prej kohësh Policia e Tiranës ka pasur problem në trajtimin e personave të ndaluar dhe të arrestuar kjo për shkak të kushteve jo të...

Sulmuan portierin e Ballkanit, Gjykata Themelore vendos masën e paraburgimit për...

0
Gjykata Themelore në Gjilan e ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve të pandehurve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS