32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paraburgimi

Etiketim: paraburgimi

Lirohet nga paraburgimi Hudson-Odoi, i akuzuar për përdhunim

0
Sulmuesi anësor i Chelseat dhe Anglisë, Callum-Hudson Odoi, ishte arrestuar shkaku i akuzës për përdhunim në orët e hershme të mëngjesit të së dielës,...

Ish-presidenti i burgosur i Brazilit mund të lirohet nga paraburgimi

0
Gjykata e lartë e Brazilit ka votuar për ta rrëzuar një vendim, lidhur me burgimin e kriminelëve. E ky ndryshim mund të bëjë që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS