28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paraburgim

Etiketim: paraburgim

Turqia dërgon në paraburgim 16 gazetarë nën akuzat për ‘terrorizëm’

0
Gjashtëmbëdhjetë gazetarë turq të asociuar me mediat pro-Kurde u dërguan në paraburgim të enjten, në pritje të gjyqit pasi akuzohen se i përkasin një...

Një muaj paraburgim ndaj R.M.,i dyshuar për rastin “Brezovica”

0
Ferizaj 2 qershor 2022 - Gjykata Themelore në Ferizaj - Departamenti për Krime të Rënda, ka vendosur lidhur me kërkesën e Prokurorisë Themelore në...

Një muaj paraburgim ndaj personit që dyshohet se dhunoi të miturën...

0
Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e paraburgimit një muaj të pandehurit Sh. Ll.,...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit se ushtroi dhunë ndaj gruas

0
Gjykata Themelore në Prishtinë, dega në Lipjan, ia ka caktuar masën e paraburgimit në kohëzgjatje prej 30 ditësh, të dyshuarit B.B për shkak të...

Kërkesë për paraburgim ndaj tre personave për posedim të paautorizuar të...

0
Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj tre të pandehurve, S.B., S.Z., dhe Sh....

Një muaj paraburgim policit të dyshuar për vrasjen e kolegut në...

0
Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar 30 ditë paraburgim për të dyshuarin F.M lidhur me vrasjen e zyrtarit policor në Zllatar.Pesë personave të tjerë...

Zënkë për para mes vëllezërve, një muaj paraburgim për dy prizrenas

0
Gjykata Themelore e Prizrenit i ka lënë në paraburgim për një muaj dy të pandehurit me iniciale F.S(1) dhe F.S(2). Ata po dyshohen se kanë...

Në burgje apo paraburgim, rreth 7 milionë fëmijë në vit nuk...

0
Rreth shtatë milionë fëmijë në vit nuk janë të lirë, pasi ata mbahen në burgje, paraburgim, qendra për ndalimin e migracionit, shtëpi për persona...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS