23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paqësore

Etiketim: paqësore

Vajza e Michael Jacksonit merr pjesë në protestën paqësore, në Los...

0
Paris Jacksoni  mori pjesë në një protestë paqësore të hënën pasdite (1 qershor) në Hollywood, Kaliforni. Aktorja dhe aktivistja 22-vjeçare, e cila është e bija...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS