33.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Paqes

Etiketim: Paqes

Krasniqi: Ngritja e letrës së bardhë simbolizon dërgimin e mesazhit të...

0
Aktivitete të shumta janë organizuar sot me rastin e mbylljes së kampanjës me letër të bardhë, të nisur më 6 prill, në shënimin e...

Julian Assange fiton Çmimin e Paqes Stuttgart 2020

0
Organizata jo-qeveritare gjermane Die AnStifter i ka dhënë dje Çmimin e Paqes Stuttgart 2020 themeluesit të rrjetit WikiLeaks, Julian Assange, i cili ende mbahet...

Ermali në përkrahje të Thaçit dhe Veselit: Heronj të luftës dhe...

0
Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka reaguar ndaj aktakuzës që Gjykata Speciale ka ngritur kundër Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryetarit të PDK-së,...

“Aktakuza abortoi procesin e paqes”/ Rama në Prishtinë, tërheq padinë ndaj...

0
Kryeministri Edi Rama, në ditën e dytë të vizitës në Prishtinë, u takua me kryetarin e LDK Isa Mustafa ndërsa u refuzua nga ish...

Ministri izraelit: Duhet të mbrojmë marrëveshjen e paqes me Jordaninë

0
Ministri i Mbrojtjes së Izraelit, Benny Gantz tha se marrëveshja e paqes e nënshkruar me Jordaninë ndihmon në sigurinë rajonale dhe se për këtë...

Nëse dëshironi martesë të lumtur, këtë lule patjetër duhet ta keni...

0
Sipas traditës, çiftet e reja martesore do të duhej të mbjellin këtë lule në kopshtin e tyre në mënyrë që t’i shoqërojë lumturia Me aromë...

Meta: Ndihemi krenare per burrat dhe grate tona me uniforme qe...

0
BRUKSEL Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka reaguar në “Facebook” pas takimit që zhvilloi sot në Bruksel me sekretarin...

Samiti i Paqes/ Spiropali: Integrimi, proces i zhvillimit te brendshem –...

0
TIRANENë fjalën e saj përshëndetëse në Samitin e Paqes dhe Sigurisë për Europën Juglindore që po zhvillohet në Tiranë, ministrja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS