33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paqe

Etiketim: paqe

Veliaj pret kryebashkiakun e Roterdamit/ Thirrje tifozeve për festë dhe paqe

0
Kryebashkiaku i Roterdamit Ahmed Aboutaleb ka mbërritur në Tiranë të martën në mbrëmje për finalen mes Romës dhe Feynoord që do të mbahet sot...

Nuk ka paqe në selinë blu, Himçi: Basha vijon të vendosë...

0
Partia Demokratike po zhvillon zgjedhjet për kryetarët e rinj të degëve në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Ditën e sotme u mbajtën zgjedhjet në...

Thënie nga Nënë Tereza

0

Wuhan i Kinës nuk gjen paqe/ Dikur vatër e epidemisë, tani...

0
Wuhan është qyteti kinez nga i cili virusi Covid-19 u përhap në të gjithë botën. Që në nëntor të vitit të kaluar dolën shenjat...

S’ka paqe për Ronaldinhon

0
Gjykata e Apelit e Asuncion ka hedhur poshtë një tjetër kërkesë të prezantuar nga avokatët e Ronaldinho-s, i cili ka kërkuar heqjen e arrestit...

Ndahen në paqe Tottenhami me Unitedin

0
S’ka fitues pas 90 minutave në stadiumin e Tottenhamit, Spursat dhe Djajtë e Kuq kanë ndarë pikët, pasi takimi u mbyllë 1-1 Tottenham dhe Manchester...

Batatina: Edhe në paqe po iu shërbej qytetarëve 

0
Kryetrajneri i klubit të futbollit Llapi nga Podujeva, Tahir Batatina, tha se është një ditë e veçantë. “Sot është një ditë e veçantë për qytetarët...

Prindër, ja se si të bëni ‘paqe’ me fëmijët pa e...

0
SHARE   TWEET   SHPERNDAJ   EMAIL   COMMENTS Të gjithë jemi të lodhur pas një dite pune dhe nuk mundemi të durojmë më të bërtiturat apo rrëmujën që shkaktojnë fëmijët në shtëpi....

Kurrë nuk do të paguhem sa im shoq dhe duhet të...

0
Unë e urrej faktin që nuk jam në gjendje të kontribuoj. Gjithmonë flitet shumë për hendekun gjinor të pagave. Por ka një lloj tjetër boshllëku rreth...

Vëzhgimi i detit fal paqe dhe lumturi

0
Vëzhgimi i detit është një kombinim i përsosur i qetësisë dhe lumturisë, ai arrin të ulë stresin e përditshëm në tru dhe të sjellë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS