24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paqaradës

Etiketim: Paqaradës

Sandhausen i Paqaradës dhe Halimit mposhtet në ndeshjen e parë pas...

0
Sandhausen i Leart Paqaradës dhe Besar Halimit është mposhtur 3:1 nga Aue në ndeshjen e parë të Bundesliga 2 pas kthimit të futbollit Ndeshja nisi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS