24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paqarada

Etiketim: Paqarada

Bundesliga 2: Leart Paqarada starton për Sandhausen, Besar Halimi në bankën...

0
Bundesliga 2 starton gjithashtu me aktivitetin e saj sot. Me fillim nga ora 13:00, skuadra e Leart Paqaradës dhe Besar Halimit, zhvillon ndeshjen e xhiros...

Leart Paqarada kërkohet nga gjiganti gjerman

0
Mbrojtësi i majtë i Përfaqësueses së Kosovës, Leart Paqarada, në edicionin e ri të futbollit  mund të jetë pjesë e skuadrës së madhe gjermane...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS