27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Papunësia

Etiketim: Papunësia

Shkalla e papunësisë në Shqipëri vazhdon rënien në 11.3 për qind...

0
Shkalla e papunësisë në ekonominë shqiptare pësoi një tjetër rënie të lehtë në tremujorin e parë të këtij viti.Të dhënat e institutit të statistikave...

Pasojat e pandemisë /Rritet papunësia dhe ulet konsumi, Durrësi më i...

0
Si pasojë e pandemisë, paralizimi i ekonomisë nuk ka kursyer asnjë sektor. Më e rëndë situata është për turizmin, e pas tij janë hallka...

Covid-19/ Papunësia në Spanjë mund të arrijë në 19 për qind

0
Qeveria e Spanjës pret që ekonomia e katërt më e madhe e Eurozonës të ulet me 9.2 për qind këtë vit ndërsa papunësia të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS